+421 918 641 394

© 2023 3MON. Všetky práva vyhradené.
Vytvorilo audito.

Our Services

We carry out transfers using the most modern procedures and materials. If you need fire escapes for your buildings, do not hesitate to contact us.

01
Fire Protection

Implementation and control of fire crossings

Chcem vedieť viac

Ste investor, developer, stavebná firma, projektant alebo architekt? Oslovte nás a my vám pomôžeme pri zapracovaní systému elektrickej požiarnej signalizácie do vášho projektu a zároveň pri samotnej inštalácii a všetkých ďalších súvisiacich činnostiach.

02
Požiarna ochrana

Inštalácia a kontrola elektrickej požiarnej signalizácie - EPS

Chcem vedieť viac

Vypracujeme vám projekt požiarnej bezpečnosti stavby, posúdime riziká vzniku požiaru, potrebné odstupové vzdialenosti a určíme požiadavky na konštrukciu stavby.

03
Požiarna ochrana

Požiarna bezpečnosť stavby - PBS

Chcem vedieť viac

Preventívna údržba a preventívne prehliadka požiarneho uzáveru je stanovená v prevádzkových pokynoch, ak prevádzkové pokyny neurčujú inak, vykonáva sa v lehote najmenej 1 krát za 12 mesiacov.

04
Požiarna ochrana

Kontrola požiarnych uzáverov

Chcem vedieť viac

Potrebujete poradiť, aké typy hasiacich prístrojov sú pre vaše priestory najvhodnejšie a vôbec koľko kusov potrebujete? Hasiace prístroje vám doručíme a vykonáme aj pravidelné kontroly.

05
Požiarna ochrana

Predaj a kontrola hasiacich prístrojov

Chcem vedieť viac

Kontrolu hydrantu na hasenie požiarov po ich odovzdaní do užívania vykonáva právnická osoba alebo fyzická osoba - podnikateľ najmenej 1 krát za 12 mesiacov, ak výrobca neurčí kratšiu lehotu.

06
Požiarna ochrana

Kontrola požiarnych hydrantov

Chcem vedieť viac