+421 918 641 394

© 2023 3MON. Všetky práva vyhradené.
Vytvorilo audito.

First Mover - Robot s platformou

First Mover je plne elektrický robot s platformou určený k presúvaniu, vyťahovaniu, či vyslobodzovaniu spaľovacích áut alebo elektromobilov z priestorov, kde väčšia technika nemá šancu. Hydraulická platforma je schopná uniesť až 3500kg, robot zabezpečuje jednoduchú manévrovateľnosť aj s takýmto nákladom.
 • Výrobca
  BS Engineering ApS
 • Nosnosť
  3 500 kg
 • Výdrž batérie
  Až 5 hodín
 • Dosah
  100 metrov

Robot First Mover je elektrický robot s platformou, odolný voči tepelným vlnám, s ochranným štítom až do 1200 °C. Dokáže sa pohybovať rýchlosťou až 4km/hod, s platformou zvláda aj stúpanie do 12°. Hydraulická platforma dokáže dvihnúť vozidlo do výšky až 68cm. V prípade, že auto prišlo pri požiari o jednu alebo viac pneumatík a je veľmi nízko, je možné použiť navijak s navijacou silou až 2,5t a tak dostať vozidlo na platformu.

Konštrukcia

Rám je z práškovo lakovanej vysokopevnostnej ocele. Všetky hydraulické funkcie sú zabezpečené proti prasknutiu hadice.  Plošina je vyrobená z 5 mm nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje dlhú životnosť používania. Ak by náhodou aj prišlo k poškodeniu, vrchná doska sa dá jednoducho vymeniť. 

Plošinu je možné dvíhať v dvoch miestach pre prispôsobenie uhlu nakladania automobilu.

Príslušenstvo

Diaľkové ovládanie

Všetky funkcie môže ovládať osoba do vzdialenosti 100 metrov.
Nepretržite zobrazuje sklon plošiny. Pri prekročení maximálneho povoleného sklonu zaznie akustická výstraha.

Výšku zdvihu je možné individuálne nastaviť vpredu aj vzadu. Viditeľné prevádzkové funkcie v tme.

K ovládaču dostanete 2 batérie vrát. nabíjačku batérií, ktorá je namontovaná na plošine. (Nabíja sa spolu s valníkom 220/230v)

Ostatné príslušenstvo

Náhradné batérie
Naviják
Prípojné tyče pre dvíhanie auta za pneumatiky