+421 918 641 394

© 2023 3MON. Všetky práva vyhradené.
Vytvorilo audito.

Rosenbauer
Aerial Ladder
L32A-XS FLAT Pre tie chvíle, keď potrebujete špičkový výkon zdola nahor.

Uzemnená konštrukcia.
Vysoká hodnota.

Kĺbový vzdušný rebrík L32A-XS Flat s pracovnou výškou 32 m sa vyznačuje pôsobivo nízkou celkovou výškou len 3 m, vďaka čomu je o 300 mm kratší ako bežné vozidlá vyrábané podľa normy EN 14043.

To môže byť rozhodujúce, pretože prístupové cesty vedúce k núdzovému miestu vás často zavedú cez podchody, brány alebo priechody s výškami nižšími, ako vyžadujú moderné stavebné predpisy. Pneumatické odpruženie umožňuje vozidlu v prípade potreby prejsť pod hranicu 3 metrov a prejsť aj nižšie pasáže tempom chôdze.

Vzdušné rebríky konštruované pre menšie svetlé výšky sú tiež perfektným riešením, keď štandardné vozidlá nemôžu byť z konštrukčných dôvodov umiestnené na hasičských staniciach.

Vlastnosti

Silná základňa Rosenbauer Aerial Ladder - 3MON

Silná základňa

Základom vzdušného rebríka je takmer sériový podvozok Mercedes Benz 1830 LL Econic s výkonom 220 kW (299 k) a motorom Euro VI. To znamená, že servis podvozku môže vykonať ktorýkoľvek servisný partner Mercedes Benz.

Kabína pre posádku

Kabína je zvýšená o 170 mm a bola certifikovaná v súlade s ECE29, čo umožňuje posádku 1+2 alebo 1+3. Dve sedadlá môžu byť voliteľne vybavené ložiskami PA.

Aerial Ladder - stvorený pre presné manévre - 3MON

Stvorený na presné manévre

Systém pomocného riadenia zadnej nápravy s pneumatikami s plnou trakciou umožňuje ešte menší polomer otáčania, čo má za následok výrazne lepšiu manévrovateľnosť napríklad v historických centrách miest.

Dokonale nastavený

Optimalizovaná, zmenšená predná náprava bola vyvinutá podľa požiadaviek OEM. To zaisťuje maximálnu spoľahlivosť v najtesnejších priestoroch.

Aerial Ladder - nenápadnosť - 3MON

Nenápadnosť

S maximálnou výškou nadstavby 3 metre je rebrík dokonale vhodný pre nízke priechody, ako sú historické klenby.

Systém SafeStep - 3MON

Bezpečné výstupy so systémom SAFESTEP

SAFESTEP zabezpečuje bezpečný prístup na plošinu a rebríkovú súpravu pomocou svetelného systému na schodoch.

Navrhnuté pre vysoký výkon

Celková výška iba 3 metre, maximálna šírka len 2,4 metra. Vďaka týmto rozmerom je Aerial Ladder dokonalým vozidlom do úzkych priestorov. Napriek stabilnému podvozku a hliníkovej karosérii vozidlo neprekračuje maximálnu povolenú hmotnosť 16t vrátane nákladu, ktorú vyžaduje norma EN.

Máte záujem o Rosenbauer Aerial Ladder?