+421 918 641 394

© 2024 3MON. Všetky práva vyhradené.

Hasičská prilba
HEROS H30
Pre momenty, kedy potrebujete
maximálnu viditeľnosť a
minimálnu hmotnosť.

Jednoducho komfortná.
Silná ochrana.

Špičková technológia prilieb je teraz dostupná pre používateľov prilieb typu A vďaka novému HEROS H30.

Nová, inteligentná hasičská prilba zdieľa rovnaké gény a tým aj technické výhody ako jej brat HEROS Titan. Ľahká HEROS H30, ktorá ponúka plnú flexibilitu vďaka širokému spektru možností nastavenia na dosiahnutie dokonalého prispôsobenia.

Umožňuje integráciu príslušenstva, ako sú štíty na ochranu očí a termovízne kamery, kombinuje optimálnu ochranu a sofistikované funkcie s vynikajúcim komfortom nosenia. V súlade s naším cieľom robiť vynikajúce produkty ešte lepšími, bol do HEROS H30 pridaný ďalší bezpečnostný prvok: pozičné svetlo na zadnej strane prilby.

Toto svetlo zaisťuje, že ste vždy viditeľný. Aj vďaka tomu tak hasičská prilba zaručuje najlepšiu možnú ochranu pri zachovaní minimálnej hmotnosti.

Hasičská prilba HEROS H30 je certifikovaná podľa EN 443:2008, EN 16471, EN 16473, ISO 16073:2011 a EN 14458:2018.

Hasičská prilba HEROS H30 - 3MON

Vlastnosti

Malá veľkosť, veľká ochrana. HELOS H30

Malý rozmer, veľká ochrana.

Inteligentný tvar prilby (typ prilby A) modelu HEROS H30 umožňuje maximálny sluch s vynikajúcimi ochrannými vlastnosťami.

Vidieť a byť videný

Inovatívne pozičné svetlo uľahčuje hasičom viditeľnosť v situáciách, keď nie je k dispozícii okolité svetlo. Červené svetlo LED je vyrobené z plastu odolného voči teplu a plameňom (prebieha certifikácia na nevýbušnosť). Pozičné svetlo má dva nastaviteľné režimy, nepretržitý a blikajúci, ktoré možno prispôsobiť situácii.

Odľahčená ochrana

Pevná škrupina prilby vďaka ľahkému a vysokovýkonnému materiálu váži približne 1,23 kg a plne nastaviteľné vnútorné vybavenie zaisťuje dokonalé prispôsobenie. To znamená, že tú istú škrupinu prilby možno použiť pre rad rôznych veľkostí hlavy.

Otoč a choď

Ovládací gombík HEROS na nastavenie šírky bol navrhnutý pre jednoduché ovládanie prilby aj v rukaviciach. To umožňuje rýchle nastavenie šírky vnútorného kovania zvonku.

Ochrana očí

HEROS H30 je vybavený ochranným štítom na tvár optickej triedy 1 a ochranným štítom na ochranu očí pre jasnú viditeľnosť a lepšie pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Všetky priezory dokonale padnú aj na vaše okuliare.

Ochrana na každej úrovni

Na spodnom okraji prilby je namontovaná integrovaná ochrana hrán pre účinnú ochranu proti nárazu, opotrebovaniu a poškodeniu.

Máte záujem o prilby HEROS H30?