KALENDÁR
AKCIÍ A PODUJATÍ

ZAŽITE SÚČASNÉ RIEŠENIA
PROTIPOŽIARNEJ OCHRANY

6.-7. SEPTEMBER
AULA VŠB – TUO,
17. LISTOPADU 15,
OSTRAVA – PORUBA

KONFERENCIA POŽÁRNÍ OCHRANA 2023

Požiare elektromobilov? Oheň v lese? 3MON ako expert v oblasti požiarnej výbavy odprezentuje unikátnu protipožiarnu deku FIRE ISOLATOR, najúčinnejšie hasiace prístroje BONPET, či detekčný systém požiaru v lese IdentiFIRE-OPTIX.
16.-17. SEPTEMBER
LETISKO LEOŠE JANÁČKA,
OSTRAVA

DNY NATO & DNY VZDUŠNÝCH SIL AČR V OSTRAVĚ

Poznáte impozantnú silu robota Colossus? Na najväčšej bezpečnostnej prehliadke v Európe odprezentujeme robota Colossus od SHARK Robotics. Vyznačuje sa svojou silou a odolnosťou, ktoré mu umožňujú operovať v extrémne náročných podmienkach.
11. – 12. OKTÓBER
INCHEBA EXPO ARÉNA,
BRATISLAVA

NATO EOD DEMONSTRATIONS AND TRIALS 2023

Nové technológie v oblasti likvidácie výbušných zariadení budú predstavené spolu s vybavením 3MON. Uvedieme robota Colossus od SHARK Robotics, pokročilé riešenia pre detekciu požiaru i termovízne kamery. Zastavte sa v stánku 3MON a vyhrajte jedinečné ceny.
16. – 17. OKTÓBER
ATÉNY, GRÉCKO

AERIAL FIREFIGHTING SERIES: EUROPE CONFERENCE AND EXHIBITION 2023

Lesné požiare: Atény Na medzinárodnej konferencii o nových výzvach a najnovších riešeniach v oblasti leteckého hasenia predstavíme v spolupráci so spoločnosťou SEI Industries LTD logistické vybavenie pre podporu hasenia lesných požiarov.
24. – 25. OKTÓBER
BRNO EXHIBITION CENTRE
VÝSTAVIŠTĚ 405/1, BRNO

SYMPOZIUM GLOBAL SPECIAL OPERATIONS FORCES

Na podujatí, ktoré spája príslušníkov a ľudí spojených so silami špeciálneho určenia rôznych štátov predstavíme riešenia SEI Industries, predovšetkým palivové nádrže BATT Multifuel, FIREFLEX nádrže na plnenie Bambi vakov.